Online Otobüs Biletleri Karşılaştırma

img

Bol Seçenekle, En Uygun Otobüs Biletleri Bi’ Tıkla

Kara yoluyla ulaşım yapacağımız bir yere giderken birden çok otobüs firmasının biletlerini online olarak görebilmek, fiyat ve kalkış saati kıyaslaması yapabilmek işimizi ve seyahat programlarımızı oldukça hızlandıran bir fikir. Üstelik bayram, sömestre, yılbaşı gibi yoğun sezonlarda tek tek birçok firmayı aramak, otogara gidip kapı kapı, yazıhane yazıhane bilet aramak derdinden de oBilet’le kurtulmuş oluyoruz.

Türkiye’nin lider online otobüs bileti kıyaslama ve satış platformu oBilet, hem online olarak obilet.com üzerinden hem de kullanımı milyona varan mobil aplikasyonu ile seyahatlerimizi kolaylaştırıyor. Tek tuşla, oldukça kolayca gitmek istediğimiz yeri seçiyor, kalkış saatleri ve fiyatlara göre karşımıza gelen çok sayıda firmadan sevdiğimizi ya da seçtiğimizi işaretliyor, hemen oturma planını görüp dilediğimiz koltuğu seçiyoruz. Güvenli ödememizin ardına da otobüs biletimiz online olarak basılıyor, seyahatimize hazır oluyoruz.

oBilet Yolarda

oBilet’i sektör liderliğine taşıyan geniş üye şehirlerarası otobüs firmaları ağı, kolay kullanımı ve yüksek orandaki müşteri memnuniyeti. Olmaz ya seyahatimiz konusunda herhangi bir aksilik çıktığında iptal ve iade işlemleri hızla yapılıyor, otobüs firmaları yerine tek bir muhatapla derdimize etkin çözüm üretebiliyoruz.

oBilet’in en güzel özelliklerinden biri de promosyon otobüs biletlerini ve kampanyaları da bize gösterebiliyor olması. En ucuz otobüs biletlerini, en lüks hizmet veren firmaların biletleriyle birlikte karşılaştırmalı olarak görebiliyoruz.

Sık kullandığımız hatlar üzerinde az çok bir firma alışkanlığımız olurken, özellikle ilk kez kullanacağımız yerlerde buradan buraya hangi otobüs firması gider acaba derdimiz de ortadan kalkıyor. 81 ilde, seyahat edilen tüm ilçelerle birlikte tek tıkla tüm seçenekler oBilet’le karşımıza çıkıyor. Tanışmak için tık tık; oBilet.com

img

Varşova Gece Hayatı

Polonya Varşova Gece Yaşantısından Notlar Doğu Avrupa'nın gelişmekte olan şehri Varşova hızlı bir eğlence yaşamı vadediyor.…

0 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.