Keşfetsene Muhabbetleri Başlıyor

img

İnsana Dokunalım, İnsanla Tanışalım

Bir yandan sıklıkla gezmeye de devam ediyoruz ve gezi rehberlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Bir yandan dostlarımız, arkadaşlarımız, seyahat dışı günlük yaşam koşuşturmacamız, ücretli beyaz yaka işlerimiz ve sosyal hayatımız vaktimizi dolduruyor. Yazılarımızla onbinlerce kişiyle yol arkadaşı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çevremizi ve dilimizi genişletmek, renklendirmek ve paylaşmak için, beklettiğimiz birçok fikirden bir yenisini daha canlandırıyor olmanın heyecanı ile duyuralım; “Keşfetsene muhabbetleri“ni başlatıyoruz.

tunus kanyon

Kimler Olacak

Belirli aralıklarla önce masamızda, sonra blogumuzda sohbet edeceğimiz insanlar ve kurumlar olacak. Gezginler, hayalperestler, sanatçılar, bilim insanları, sosyal sorumluluk projeleri, firma ve kuruluşlar, STK’lar, turizm profesyonelleri, evrensel değerlere katkı sağlayan yerli yabancı herkese masamız açık. Çayımız var içerlerse, kadehlerimiz var tokuştururlarsa.

İlham alınan kişiler, aşık olduğumuz insanlar, sevdiğimiz  konular, örnek hikayeler, öğreten masallar, dinlenmesi gereken sesler, yapılan güzel işler, eğlendiren keyiflendiren güzellikler… Hepsine sayfalarımız açık.

Kendileri de kabul ederlerse aklımızda ilk 9 isim belirli. Ayrıca 30 kadar kişiyle de devam fikrimiz var. Röportaj gibi olacak diye düşünebilirsiniz ama Keşfetsene işi olacağı için “muhabbet” tanımını tercih ettik, böyle soru sormakla sınırlı kalmaktansa yeri gelecek fikirlerimizi de tartışabileceğiz, misafirimizin gücüyle kendi sesimizi de sohbete ekleyeceğiz.

Kimi Görmek İstersiniz?

En iyisini siz bilirsiniz dedik, sizden öneri almak istedik. Aklınıza gelen herhangi birisi için ya da kendiniz için bize yazın, şu kişiyle de konuşsanıza deyin. Değerlendirelim, davet edelim, kabul ederse önümüzdeki aylarda sayfalarımızda yer verelim. Dünya’nın her yerinde, her mekanında veya gerekirse internet üzerinden online muhabbet edebiliriz.

iletisim[at]kesfetsene.com ‘a e-mail atabilir, facebook sayfamızdan bize mesaj yollayabilirsiniz. Aramızda kalacaktır.

En kısa sürede görüşmek üzere

Taflan & Barış

img

Akabe’de, Kızıldeniz’e Dalış

Ürdün'de Scuba Diving ve Şnorkelle Mercan Gözetleme Ürdün'ün en turistik bölgesi Akabe Gezi Rehberimizde…

0 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.