Üniversiteliler Keşfediyor :)

img

Keşfetsene Reklama Başlıyor, Gelirini Paylaşıma Açıyor

Merhaba;

Bildiğiniz gibi Keşfetsene’nin kurucuları, Taflan da Barış da işleri olan, e üç beş kuruş kazanan beyaz yaka işçilerdir. Kazancımız günlük dertlerimizi nispeten karşılamaya yettiği gibi seyahatlerimizde de ekonomik yöntemleri tercih etmemiz, kendi backpacker ruhumuzu günlük hayatımıza yansıtmamız, az parayla yaşamayı sevmemize neden oluyor ve ne mutlu ki kendimize şimdilik yetebiliyoruz. Üstüne Keşfetsene’nin gücü de bize yer yer seyahat sponsorlukları kazandırıyor.

Kesfetsene reklam

Bugün birçok birincilik ödülümüz, binlerce takipçimiz ve gezginlerden, gezgin adaylarından ve seyahat bloggerlarından oluşan yeni güzel dostlarımızla henüz 1,5 yaşında çeyrek milyona yaklaşan ziyaret trafiğimizle dostlarımız seyahat bloggerları arasında, en azından bu alanda liderliğe ilerliyoruz.

Reklam pastasından gelir alma potansiyelimizi güzel bir sebeple başlatalım ve taçlandıralım istedik, 1 Haziran 2015’ten itibaren Keşfetsene reklam almaya başlıyor! Bu küçük gelirden elde edeceğimiz tutarın bir bölümünü, hayatında hiç yurt dışına çıkmamış üniversite öğrencisi arkadaşlarımızın ilk seyahatlerinde onlara katkı sağlamak için onlarla paylaşıyoruz.

Herkesi yurt dışına gönderemeyeceğimizin farkındayız fakat tek bir genç arkadaşımıza dahi olsa katkı sağlamamızın önünde bir engel yok. Bugüne kadar bizi geliştirdiğini ve mutlu ettiğini düşündüğümüz, keyif aldığımız için seyahat ettik, yolda olduk; sonra bu güzel ülkenin insanlarının farklı güzellikleri de görebilmesi için yolda öğrendiğimiz naçiz bilgilerimizi paylaştık, nasıl yaptığımızı anlatmaya çalıştık ve ne mutlu ki bugün haddimizce “bir yerde”yiz.

Elbette planlarımız ve bir yol haritamız var ancak henüz neyi nasıl yapacağımızı “tam olarak” açıklayamıyoruz, el verin birlikte geliştiririz. Bunu dürüstçe, açıklıkla, torpilsiz, hilesiz yapacağımıza dair söz veriyor, sözümüzün yeterli olduğuna inanıyoruz.

Projemizi sürdürülebilir kılmak için gelirlerimizin “bir kısmı”nı “Üniversiteliler Keşfediyor” projesine ayırıyoruz.

Biz taşa bir dokunalım istedik, taşın altına elini koyacak çok reklam veren, çok gezgin, çok gezi bloggerı, yani çok ‘zengin’ dostlar olduğunu da biliyoruz. Bu fikri çok geliştirebileceğimizin farkındayız.

Ve bu fikir ile “reklam yapıyorsunuz” diyeceklere baştan söyleyelim, evet artık reklam yapıyoruz!

Kesfetsene Reklam Modelleri

 * Kampanyayı geliştirmek için fikriniz varsa lütfen iletişim kanallarımızdan bize yazın. Lütfen bu fikri paylaşın.

* Öğrenci arkadaşlarımızı bize henüz yazmamalarını rica ederiz, yeni başlıyoruz, herkese eşit sırada ve eşit zamanda ulaşmaya çalışacağız. Şimdilik hayallerinizi koruyun, bizi beklemeden hayalleriniz uğrunda çalışıp çabalayın, bizsiz yapmayı deneyin, takipte kalın, haberiniz olacak.

Sevgiyle.

img

Akabe Gezi Rehberi

Kızıldeniz'in En Kuzeyi, Petra'nın Komşusu, Wadi Rum'un Ev Sahibi Ürdün'ün en önemli turistik destinasyonu…

1 Yorum

1 Yorum

  • Yılmaz

    10 Haziran 2015 - 20:12 Cevapla

    Muhteşemsiniz. :) Umarım sandığınızdan daha fazlasını yapar, en güzel yerlere gençlerimizi götürürsünüz.

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.