TRT FM Gece Seyri’nde Canlı Yayındaydık

img

2. Kez TRT FM Canlı Yayınındaydık

İlkinde 3 Mart 2015’te telefonla blogger konuğu olarak katıldığımız Türkiye’nin bilinen tek gezi & seyahat konulu radyo programı Kordon’da Gece Seyri’nde 16 Haziran 2015’te bu sefer canlı yayın ana konuğu olduk. Sevgili Murat Can Canbay’ın, TRT ekibiyle birlikte hazırlayıp sunduğu salı günlerinin vazgeçilmezi saydığımız programda kurucularımızdan Taflan İzmir‘de stüdyoda canlı yayında, Barış’sa İstanbul’da telefondaydı. Programın blogger konuğu Plansız Gezgin blogunun ve interrail Türkiye ekibinin kurucusu Bestami Köse olurken, yolda olan ekip otobüsten sürpriz canlı şarkıyla da programa katıldı.

 

Cumhuriyet Gazetesi kitap editörü, her hafta olduğu gibi bağlandığı yayında tesadüfen sevgili Özcan Bostancı’nın bir Dünya turu hikayesi, çok sevdiğimiz “Başka Türlü Bir Şey” kitabının tanıtımı dinledik.

Yayınımızı buradan dinleyebilirsiniz:

İzmir’de resmi hizmete mahsus bir aracın, resmi hizmeti olarak karşılanan Taflan’ın, Murat Can Canbay’ın muhteşem misafirperverliğinde Kordon’da ağırlanmasıyla başlayan günümüz, TRT İzmir Stüdyoları’nda canlı yayınla devam etti ve gece boyu birçok sosyal medya takipçisi arkadaşımız ve okurumuzun, Türkiye’nin her yerinde yayın yapan en yaygın radyo kanalı olan TRT FM’in dinleyicilerinin yorumları ile zenginleşti.

TRT İzmir Stüdyoları

Gezginlerin radyo programı haline gelen Kordon’da Gece Seyri’nde her hafta özel bir gezgin/gezgin grup canlı yayın stüdyo konuğu olurken bir de blogger bağlanıyor. Salı geceleri 23.00’da Türkiye’nin her yerinde yayın yapabilen tek radyo olan TRT FM’de (Hani otoyollarda frekans tabelası var ya) dinleyebileceğiniz programın twitter ve facebook hesaplarından takip edip, yayına soru sorabilir, görüş bildirebilirsiniz.

Kordon’da Gece Seyri facebook

Kordon’da Gece Seyri twitter

img

Moskova Gezi Rehberi

SOVYETLERİN İZİNDE, BÜYÜK KÜLTÜRÜN BAŞKENTİ Moskova gezisi yapanlara Moskova anılarımızdan ve Moskova hakkında bilgilerden…

8 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.