NeredeKal Dergi 2014 Yaz Sayısında: Keşfetsene

img

HİNDİSTAN GEZİMİZ NEREDE KAL DERGİ 14 YAZ SAYISINDA

Türkiye’nin öncü turizm tesisleri rehberi sitesi Neredekal.com’un, basılı yansıması olan NeredeKal Dergi, her sayısında “Yerinde duramayanlar” isimli köşesinde 2 konuk gezgine yer veriyor. Bu yılki sayının 6 sayfalık bir konuğu da Hindistan Gezisi ile Keşfetsene.

Neredekal Dergisi’nin 2014 yaz sayısına, Keşfetsene’nin özel bölümlerinden Hindistan Gezi Rehberi‘nin küçük bir kısmı ile ülkenin karmaşası ve çelişkileri üzerine 5 ana gezi destinasyonunun tanıtımı ile makalelerimizi yazdık.

Dergiye ücretsiz olarak dijital mecmua üzerinden ulaşabilir, 36.,37.,38.,39.,40. ve 41. sayfada Hindistan seyahati makalemizi okuyabilirsiniz.Tüm sayfa görüntüsü için tıklayın

Dijital Mecmua’da Neredekal Dergizi yaz 2014 sayısı için tıklayın.

Yok burada görelim derseniz fotoğraflara böldük, tıklayarak büyütebilirsiniz.

Hindistan Gezisi -12
41. Sayfayı büyütmek için tık
Hindistan Gezisi -11
38. sayfayı büyütmek için tık
Hindistan Gezisi -10
36,37 için tık tık

 

 

 

 

 

 

Hindistan Seyahat Notlarımız ve Hindistan turu için detaylı bilgilerin yer aldığı Hindistan Gezi Rehberimiz için buraya tık tık... Derginin diğer sayfalarında en iyi gezi bloglarından Gezeceğiz.com ile sevgili Erhan Tatlıcı; Roma’da gezilecek yerleri anlatıyor. Ayrıca Atina ve Karadeniz gezi yazıları da bu sayıda. Türkiye’nin 4 cennet köşesi ve derginin tanıtılan otelleri kısmı ise her zamanki gibi şahane.

Hindistan 4
Dergide Keşfetsene’nin tanıtım metni
img

Yeşil Pasaporta Vize İstemeyen Ülkeler

KITA KITA YEŞİL PASAPORTA VİZESİZ ÜLKELER (BORDO PASAPORT DAHİL) Ülkemizden vize istemeyen ülkeler listesini,…

95 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.