Her Yolculuğun İlk Durağı

img

HER YOLCULUĞUN İLK DURAĞI

İnternettir.

Ne mutlu ki şuanda keşfetsene’de olduğuna göre bu bilinçte başlamışsın seyahatine. Özellikle backpacker ruhuna sahip yolcularda görülse de bu doğru durak işi, aslında tatillerinin yarısını serbest zaman ile geçirecek tur misafiri gezginlerin de önemli bir ihtiyacıdır internet. (bkz: Tur şirketi mi bireysel tur mu?)

Biz size gittiğimiz şehirlerle ilgili kendi deneyimlerimizden, eksikliklerimizden, hatalarımızdan yola çıkarak hazırlayabildiğimiz en kapsamlı rehberi hazırlamaya çalıştık, sürekli de güncel tutmaya çabalıyoruz. kesfetsene’nin farkı sadece kişisel bir blog olmayıp aynı zamanda iyi birer araştırma ile soğuk resmi bilgileri ve yerli/yabancı farklı değerli deneyimleri de birleştirerek sunması olsa da, mutlak ki eksiğimiz vardır.

İsterseniz bizim gibi bir iki blog daha okuyun. (Zaten gezinizden döndükten sonra bir sonraki durağınız için sadece bizim yeteceğimizi göreceksiniz.. :p ) yerel ulaşım ağı v.s. ile ilgili bilgileri mümkünse yerel sitelerden şöyle üstünkörü de olsa araştırın, bizde yer alan yerel linklere bakın. Eksiklerimiz varsa bize yazın. Gezilecek görülecek yerler listesindeki yapıları wikipedia öncelikli olmak üzere bir araştırın, ne kadar ilginizi çekiyor? Sonra küçük bir not defterine aldığınız hatırlatmalarla haydi size iyi tatiller.

Sıradaki durak: Tourism information ofisleri

img

Katmandu Yeme İçme Rehberi

Katmandu'da Ne Yenir? Nerede Yenir? Katmandu restoranları ve Nepal mutfağı gezginler için fazlasıyla yemek…

0 Yorum

3 Yorum

  • Nupelda

    18 Temmuz 2015 - 19:07 Cevapla

    Merhaba ben Hollanda konsolosluğundan shengen aldım başka bir shengen ülkesine girişimde sorun olurmu Hollanda’dan değilde başka ülkeden giriş yaparken ? Çok önemli kime danışacağımı bilemiyorum cevabınızı bekliyorum

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.