Enterprise Güvencesi ile Keyifli Sürüş Deneyimine Hazır Olun

img

Enterprise Güvencesi ile Keyifli Sürüş Deneyimine Hazır Olun

Zaman ve mekân arasındaki mesafeyi kısaltan araç kiralama hizmetini uygun fiyatlarla güvenli bir sürüşle gerçekleştirebilirsiniz. Global bir rent a car şirketi olan Enterprise, iş ve özel gezilerinizde size iyi bir yol arkadaşlığı hizmeti sunuyor. Hızla büyüyen ve yenilenen otomobil dünyasının modellerini filosuna katan Enterprise’da, zevkinize ve ekonominize uygun zengin bir yelpaze ile araç kiralama hizmetiyle karşılaşmaya ne dersiniz?

Yeni Nesil Araçlarla Yolculuk…

Araç kiralama konusunda 85 ülkede 9 bin ofisi ve 93 bin çalışanıyla bir tuş kadar yakınınızda olan Enterprise, araç kiralama süreçlerinde yaşanan yoğun belge trafiği ile oluşan strese ve zaman kaybına izin vermez. Bir kere yaşanılacak bu dünyada zamanın değerini size ve sevdiklerinize hediye eder. Özellikle şehir dışı seyahatlerinizde hızlı çözüm olanaklarıyla konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlayan araç kiralama şirketi, size her açıdan pratik bir çözümler sunar. Yoğun iş temponuzda çözüm ortağınız olacak hizmetlerle enerjinizi kendinize ayırmanızı sağlar. 1.9 milyonu aşan araç sayısıyla kullanım alışkanlıklarınıza göre dilediğiniz marka ve model arabaları ayağınıza getirir, her mevsim farklı kampanyalarla müşterilerinin ekonomilerine ciddi tasarruflar sunar. Enterprise ile dünyanın neresinde olursanız olun araç kiralama işleminizde size özel sunulan ödeme planlarının ne kadar avantajlı olduğunu hissedebilirsiniz. Kiralama işlemiyle ilgili tüm detayları öğrenmeniz ve seyahatinize güvenle başlayabilirsiniz.

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Araç kirama taleplerinizde sizin konforunuz ve huzurlu bir yolculuk yapmanız önceliklidir. Tüm isteklerinize karşılık bulabilmeniz için beklentilerinizi paylaşarak aracınızı tanıtmalısınız. Sizin için en donanımlı arabayı yine hayalleriniz belirleyecek unutmayın! Seyahatiniz ailenizle veya iş arkadaşlarınızla birlikte gerçekleşecek ise daha büyük ve bagaj hacmi geniş bir aracı tercih etmelisiniz. Ya da yolculuğunuz yoğun trafik öngörülen bir bölgede seyredecekse kolay hareket eden ve direksiyon başında sizi yormayacak bir araç sizin için çok doğru tercih olacaktır. Tam da size uygun aracınızı seçtikten sonra işlem zamanı geldiğinde kiraladığınız aracın sigortasının neleri kapsadığına dikkat etmeniz en can alıcı konudur. Her yolculukta olduğu gibi bu yolculukta da başınıza her şeyin gelebileceği düşüncesiyle titizlikle sigorta kapsamını okumalısınız. Sizler de biliyorsunuz ki sigortasız gerçekleşen her yolculukta yaşanacak tüm hasarlardan sadece siz sorumlusunuz. Bu olumsuz koşulları önlemek adına araç seçiminizin hemen ardından imzalayacağınız sözleşmenin her maddesini detaylı okumalısınız. Bir küçük notu da eklemek de fayda var ki her ülkenin birbirinden farklı trafik kuralları mevcuttur. Araç kiralayacağınız ve süreceğiniz ülkenin trafik kurallarını da seyahatinizden önce araştırmalısınız. İşte size küçük bir ipucu; medeniyetler ülkesi İsviçre’de Pazar günü aracınızı yıkayamazsınız. Çünkü yasak. Siz siz olun İsviçre’de günlük araç kiralama hizmeti aldıysanız aracınızı pazar günü yıkamayı ya da yıkatmayı planlamayın. Her ülkenin buna benzer kuralları mutlaka vardır. Gitmeden ve araç kiralama hizmeti almadan önce mutlaka ülke kurallarını detaylıca araştırın.

Sektörüne yaptığı yatırımlarla hızla büyüyen rent a car şirketi Enterprise, öncü olmanın verdiği misyonla aynı zamanda güvenli araç kiralama fakültesidir. Bilgi paylaşılarak değer kazanacağından seyahatleriniz için kullanacağınız araçlarınızı Enterprise ile yaparsanız seyahatin mutluluğunun kapılarını aralarsınız. Her geçen gün farklı kampanyalar ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız yol arkadaşınız Enterprise’a bir tuş kadar yakınsınız. Zengin araba filosuyla beklentilerinize cevap verecek Enterprise ile araç kiralama yaparken mükemmel bir deneyime hazır olmalısınız. Ve kontağı çevirdiğinizde hayallerinizin yolculuğuna başlayacaksınız. Web sitesinden aracınızı seçerek hem ekonominize hem de konforunuzu kazanabilirsiniz. Dünyanın en yaygın ve tanınan oto kiralama firmasını tercih ettiğinizde size özel fiyatlarla, dilediğiniz marka ve model araçlarla seyahat etme imkanı bulabilirsiniz. Bu deneyimi mutlaka yaşamalısınız!

Dış kaynak temelli tanıtım yazısıdır. Makale, Keşfetsene tarafından kaleme alınmamıştır. 

img

Mersin Sahil Şeridi Gezilecek Yerler

Mersin'den Taşucu'na Sahil Şeridinde Gezilecek Yerler Mersin'de denize girilecek yerler, Mersin kamp alanları, ören yerleri,…

5 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.