Bumerang Ödülleri Birincisi Keşfetsene

img

Bumerang En İyi Çıkış Yapan Blog Birincisiyiz

2014’te 4.’sü düzenlenen Türkiye’nin blog oscarları Hürriyet Bumerang Ödülleri’nde katıldığımız Yapı Kredi Nuvo En İyi Çıkış Yapan Blog kategorisinde, önce desteklerinizle halkın oylaması sonrası ilk 10’a kaldık, jürinin ilk üçü sıralamasında “Gecenin Yıldızları” afişlerinde yer aldık ve 10 Aralıkta düzenlenen iyi içerik atölyesi sonrası IKSV Salonda çok eğlenceli bir organizasyonla sahnede ödülümüzü kazandık.

Keşfetsene Bumerang

Keşfetsene yayıncılığa başlayalı daha 14 ay olmadan katıldığımız üç yarışmada dördüncü birinciliğini aldı. İnternet oscarları Altın Örümcek’te 2 ödül, seyahat bloglarının oscarları Momondo’da birincilik ve blog oscarları sayılan Bumerang’ta bu onur bizi daha ileriye taşıyor. Aynı zamanda uzakrota’nın geleneksel en iyi gezi blogları listesinde de 2014 birinciliği ve Turkishtime en iyi 100 startup listesindeki varlığımız bu senenin mutlu eden diğer değerlendirmeleri.

Bumerang Ödülleri 2014’e toplam 7 kategoride 600’ün üzerinde başvuru yapılmış, ilk 10’a kalmak için adaylar 70.000 civarı SMS almış. Kendi mutluluğumuz kadar, Türkiye’nin gezi bloglarının da katıldığı 4 kategoride birden birinci olması da Türkiye’deki seyahat yazarlığı ve gezi bloggerlığı açısından gurur verici bir tablo oldu. Organizasyona gezi bloglarının damga vurduğunu söylemek doğru olacaktır.

En iyi çıkış yapan blog kategorimizde değerli iki diğer aday gezenkelebek.com ve gezipartisi.com da birer gezi bloguydu, onları da tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

Desteklerini hiç esirgemeyen arkadaşlarımıza, dostlarımıza, yol arkadaşlarımıza, siz okurlarımıza, Wizard Digital ailesine gündüz konferansta, akşam törende ve partide birlikte olduğumuz herkese teşekkür ederiz.

 

Organizasyona, Bumerang’a, Hürriyet’e, sponsorlara ve yarışmaya değer katan tüm katılımcılara teşekkür ederken kazanan tüm bloggerları da kutlarız.

Tüm kategori sonuçları şöyle gerçekleşti.

Hep birlikte, nice yollara.

img

Parthenon Tapınağı Hakkında Acayip Bilgiler

Atina'nın ve Demokrasi'nin Sembolü Akropolis'in Baştacı Dünya'nın en önemli tarihi yapılarından Atina Parthenon Tapınağı, Atina'nın…

0 Yorum

1 Yorum

  • FAİK

    16 Aralık 2014 - 13:17 Cevapla

    mükemmel.darısı başıma gelsin.

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.