Bir Seyahatsever Nasıl En Uygun Bilete Uçar?

img

Ucuz Uçak Bileti Bulma Yollarını Skyscanner’dan Dinledik

Türk yolcuları genelde son dakikacı olarak bilinirler. En uygun fiyata uçmak istiyorsanız gelin size yararlı olabilecek bir kaç önerimize kulak verin. İşte Skyscanner’dan size bir kaç tüyo:

1. Akıllı davranın

Ceplerimizde akıllı telefonlar varken neden bilet alırken de akıllı davranmayalım? Evet, bilet alma zamanının önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz ama biletimizi nasıl aldığımız da bir o kadar önemli. Nasıl mı? Yoğun sezondan kaçınarak, çok geç uçuşları tercih ederek, gidiş tarihlerinizde biraz esnek davranarak daha ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

2. Yakın havaalanlarına da göz atın

Erişebileceğiniz yakın bir mesafede başka bir havaalanı varsa, buradan uçmanın daha uygun olup olmadığını da rahatça hesaplayabilirsiniz. Skyscanner’ın “Yakındaki havaalanlarını ekle “ özelliği bu konuda size yardımcı olacaktır.

 

3. Karşılatırmadan uçmayın

Skyscanner gibi bir seyahat arama motorunu kullanmak , size hem havayollarının, hem de online seyahat acentelerinin fiyatlarını tek platformda kıyaslama olanağı da verecektir. Böylelikle site site dolaşmanıza gerek kalmadan, hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

4. Fiyatları takip edin

Skyscanner’ın verilerine göre seyahat tarihlerinden önce fiyatlara bakmanın, uygun uçuşları yakalamak için yararlı bir yöntemdir. Bunun için Skyscanner’ın “fiyat alarmı“ özelliği biçilmiş kaftan. Nasıl mı? Uçmak istediğiniz destinasyon için sitemiz üzerinden, ya da uygulamalarımız aracılığıyla fiyat alarmı oluşturduğunuzda, fiyatlarda olan her değişiklikte anında e-mail aracılığıyla haberdar edilebilirsiniz.

İyi uçuşlar!

Daha fazla bilgi almak isterseniz, mutlaka burayı tıklayın.

img

Üniversiteliler Keşfediyor :)

Keşfetsene Reklama Başlıyor, Gelirini Paylaşıma Açıyor Merhaba; Bildiğiniz gibi Keşfetsene'nin kurucuları, Taflan da Barış…

1 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.