Altın Örümceğin Favorisi: Kesfetsene

img

Keşfetsene’ye 2 Altın Örümcek

Bu yıl on ikincisi düzenlenen Türkiye’nin en prestijli internet ödülleri, Altın Örümcek’te, desteklerinizle Blog ve Turizm/Seyahat olmak üzere katıldığımız iki kategoride birden “Altın Örümcek Halkın Favorisi” ödüllerini kazandık.

Tüm okurlarımıza, takipçilerimize, dostlarımıza, iki kategori içinde de finale kalan tek gezi blogu olarak 10’ar site/blog arasında temsil ettiğimize inandığımız Türkiye’nin seyahat bloglarına ve bloggerlarına, gruplarımıza, kendi siteleriyle de Altın Örümcek Reklam/PR/İnteraktif ajans siteleri kategorisinde Halkın Favorisi olan Wizard Digital ailesine, keşfetsene’yi finale taşıyan Altın Örümcek jüri üyelerine, içeriğimize ve Dünya vatandaşlığı yolumuzdaki katkıları sebebiyle yer yüzünde tanıştığımız, yakınlaştığımız bize yaşanmış bir an hediye eden Dünya’nın tüm yolcularına ve insanlarına teşekkür ederiz.

Altın Örümcek Ödülü

Şimdi nisan ayı içerisinde sonuçlanacak jüri ödülleri ve tarihi henüz belli olmayan ödül törenini aynı heyecanla bekliyoruz, ödüllerin sorumluluğunun farkındayız, şu an çok mutluyuz ve keyfini çıkarıyoruz. Nicelerine.

Birlikte kazandık, birlikte nice yeni yollar dileğiyle, teşekkürler.

Tüm kategorilerde kazananlar için şuradan resmi siteye bakabilirsiniz.

img

Poçitel Gezi Rehberi

 OSMANLI'NIN BOSNA'DAKİ İZDÜŞÜMÜ Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya 160 kilometre kadar mesafedeki Poçitel, nehri, hamamları,…

3 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.