Air India Express

img

AIR INDIA EXPRESS HAVAYOLLARI

Hindistan’ın yerel büyük hava yolu şirketlerinden Air India‘nın iştiraki olarak kurulmuş kendi web sitelerindeki beyanlarına göre 4 saatlik mesafede uçuşlar gerçekleştiren düşük fiyatlı hava yolu şirketi. Nepal & Hindistan seyahatimizde Mumbai (Hindistan)- Doha (Katar) arası kullandığımız uçuştan sadece fiyatı sebebiyle memnun kaldığımızı belirtebiliriz. Açık söylemek gerekirse uçak şirketlerinin bizi güvenli bir şekilde bir yerden bir yere götürmesi dışında pek bir beklentimiz yoktur, Air İndia Express de bunu karşıladı. Fazlasını bekleyene gerçekten hayal kırıklığına uğrayabilir. Denk geldiğimiz uçak oldukça eski, kırık dökük, koltukları ve masaları hasarlı bir taşıttı ve yol boyu da -belki de hava şartları nedeniyle- oldukça titreyen bir uçuş sundu. Kabin görevlilerinin kibarlığı, vaktinde gerçekleşen uçuş, ekstraların (yemek, içecekler) fiyatlarının makul oluşu da firmanın bizim gözümüzdeki artılarından.

Air_india_exp

İncelemek ve bilet almak için Air india Express resmi sitesinden ulaşılabilecek şirketin uçak biletlerini daha uygun almak için ulaşım sayfamızdaki bilet kıyaslama sitelerini öneririz. Resmi bilgiye göre şuan için (2014) 12 farklı şehirden 13 ülkeye uçuyorlar. Aynı zamanda uygun fiyata Hindistan yurt içi biletleri de bulmak mümkün.

Air India Express iç hat uçuşları: Mumbai-Delhi; Mumbai-Kochi; Mumbai-Kozhikode; Chennai-Thiruvananthpuram; Mumbai-Chennai; Kozhikode-Mangalore; Mumbai-Pune; Mumbai-Tiruchirapally; Chennai-Thiruchirapalli; Kozhikode-Kochi ve Kochi-Thiruvananthpuram arasında.

Air India Express Dış hat uçuşları: 12 farklı Hint şehrinden, Doha, Dubai, Kuveyt, Sharjah, Bahreyn, Muskat, Abu Dabi, Salalah, Singapur, Al Ain, Kolombo, Kuala Lumpur ve Dhaka yönlerinde.

Airindiaexpress.in
uçak şirketleri

img

Yılda 1 Kez Tatil Yapmak, Sık Gezmekten Pahalıdır

Çok Gez Daha Az Harca Türkiye'nin tatil trendlerini araştıran birkaç resmi kaynağı ve özel sektörün…

3 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.