Türkmenistan Airlines

img

TÜRKMENİSTAN HAVAYOLLARI

Skyscanner’da, Momondo’da, Turna’da v.s. çıkmayan, Türkmenistan’ın bayrak taşıyıcısı bu şirket özellikle, Tayland, Rusya, Hindistan ve Çin destinasyonları için iyi bir seçenek. Tayland’a gidiş dönüş en iyi fiyat 1000 dolara bulmuşken buranın 650 Dolarlık teklifi güzel bir sürpriz olur. Fiyat politikası sabittir, bilet satış teknolojisi v.s. olarak biraz geri kalmış olsa da kocaman uçakları, yemek servisi ve uygun fiyatlarıyla bizi bizden alır. Merkez hava limanı tabii ki Aşkabat’tır ve transit terminali rezalettir. Aktarma için transitte harcayacağınız zamana göre mutlaka gazete, dergi, oyuncak, bulmaca falan alın yanınıza ya da bolca offline oyun, uygulama yükleyin telefonunuza. Bir de küçük Dolar banknotları bulundurun, para üstü kültürü ya da doğru kur politikası pek yok oradaki tek dükkanda.

AVANTAJLARI / DEZAVANTAJLARI

  • Alternatif rotalarda ekonomik bir seçenek sunuyor.
  • Yeme içme hizmetleri ücretsiz.
  • Uçakları kaliteli ve büyük. Filonun çok yeni olduğunu söyleyemeyiz.
  • Türkmenistan Havayolları biletleri internetten zor bulunuyor,  direkt akla gelmiyor, kıyaslama sitelerinde yer almıyor.
  • Aşkabat Havalimanı transit hatlar terminali oldukça sıkıntılı ve yetersiz, transit geçmeyip ülkeye giriş çıkış içinse saçma vize politikası var.
  • Aktarmalı olarak Tayland uçak bileti, Hindistan bileti gibi seçeneklerde, bizce iyi ve tatmin edici.

www.turkmenistanhavayollari.com.tr/

www.obiturizm.com resmi yetkili acentadır,

uçak şirketleri

img

Türkiye’de Yaz Deniz Trendleri

En Popüler Yaz Tatili Seçenekleri Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin malum yaz tatili anlayışı…

2 Yorum

Daha önce hiç yorum yapılmamış

Siz de yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.